Aykar Denizcilik

Image
Aykar Denizcilik

Denizcilik ve nakliye alanında sahip olduğumuz derin tecrübeyle başladığımız ticari hayatımızda, ithalat ve ihracat alanındaki tüm deniz, hava ve kara yolu yüklemelerinizde yaygın acenta ağımız, genç ve dinamik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetle aktarmak hedeflerimizin başında yer almıştır.

Kalite standartlarımızı koruyarak Türk limanlarından dünya limanlarına ve dünya limanlarından Türk limanlarına full ve parsiyel konteyner, ro-ro, açık yük, proje kargo ve havayolu taşımaları alanlarında değerli iş ortaklarımıza komple hizmetler sunmaktayız.

Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını profesyonel standartlara uygun olarak karşılayıp, en iyi hizmeti sunmak ve tercih edilmemizin sebeplerini taviz vermeden artırmaktır.

Aykar Denizcilik

Taşımacılıkta ÇÖZEN Ortağınız

Aykar Denizcilik POLİTİKASI

Aykar Denizcilik olarak misyonumuz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en etkin ve kalıcı çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz. Önceliğimiz, talepler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek beklentileri en üst seviyede karşılamaktır.

Aykar Denizcilik olarak vizyonumuz Ürün ve hizmet kalitemiz ile innovatif farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve konteyner arzında sunan öncü şirket olmak hedefimizdir.

AYKAR DENİZCİLİK

Ana faaliyet konusu uluslararası deniz,hava ve kara yolu taşımacılığı olan firmamız, özünde müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olup,

Kuruluşundan bugüne kazanmış olduğu bilgi ve birikimleri müşterilerine rekabetçi, kaliteli ve güvenli hizmet olarak yansıtmayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda faaliyetini sürdürmektedir.

Gerek dünyanın önde gelen güvenilir kumpanyaları ile yapılan özel navlun anlaşmaları gerekse geniş acenta ağımız sayesinde, rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Neden Aykar Denizcilik

  • Hızlı ve Verimli Teslimat
  • 7/24 Destek
  • Depolama Hizmeti
  • Maksimum Verimlilik
  • Çözüm Odaklı Hizmet
  • Şeffaf İletişim
Aykar Denizcilik

Yönetim Ekibi

AYKAR Denizcilik, tecrübeli yönetim kadrosu ile 11 yıldır olduğu gibi
bugün de müşterilerine güven ve kalite vaat etmektedir.

Mustafa Aydın - Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa Aydın

Yönetim Kurulu Başkanı
Çiğdem Özdoğan - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Çiğdem Özdoğan

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Aykar Denizcilik

Dünya Çapında Yüksek Hizmet Verdiğimiz Kıtalar

AFRİKA KITASI (KUZEY AFRİKA , GÜNEY AFRİKA, DOĞU AFRİKA, BATI AFRİKA)

ORTA DOĞU

AMERİKA KITASI ( KUZEY AMERİKA, GÜNEY AMERİKA )

AVRUPA KITASI

UZAK DOĞU - HİNDİSTAN - AVUSTRALYA