Denizyolu Taşımacılığı

Aykar Denizcilik İletişim

 • +90 530 767 38 32
 • bilgi@aykardenizcilik.com.tr
 • Mecidiyeköy Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Celilağa İş Merkezi No:10 Kat:11 Daire:45 Şişli - İstanbul / TÜRKİYE
 • Hafta içi : 08:30 AM – 18:00 PM
  Cumartesi : 09:00 AM – 13:00 PM

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve dünyanın önem arz eden tüm limanları arasında ihtiyacınız olan bağlantıyı kurmak üzere, alanında uzman kadromuzla denizyolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. İthalat ve ihracatta, denizyolu taşımacılığında profesyonel, güvenilir ve ekonomik hizmet standartlarını gözeterek; yaygın uluslararası network ağı olanaklarımızla ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini doğru zamanlama ile sağlıyoruz. Konteyner taşıma hizmetini FCL ve LCL (parsiyel) olmak üzere ihtiyacınıza göre iki farklı şekilde gerçekleştiriyor ve sizin için uygun olan transfer şeklini profesyonel kadromuzun yönetiminde uyguluyoruz.

Denizyoluyla taşıma yapmak demiryolu, karayolu ve havayoluna göre daha uygun maliyettedir. Bu sebepten dolayı denizyolunda farklı şekillerde taşımacılık yapılmaktadır Farklı ülke ve bölgelere gidecek ürünlerin ulaştırılması ve tesliminde de ülkemiz daha çok deniz taşımacılığını tercih etmektedir.

Denizyolu Taşımacılığında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler başlıca şunlardır;

Image
 • İhracat/İthalat FCL Konteyner Taşımaları,
 • FCL/LCL Konteyner Taşımaları,
 • Düzenli Seferler,
 • Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar,
 • X Trade servisler,
 • Özel Konteyner Seçenekleri
  (Opentop, Flatrack, Reefer, Isotank vb.)

Gemi deniz yolu taşımacılığı sistemleri iki temel taşıma şekli üzerine kuruludur. Bu sistemler FCL Konteyner ve LCL (parsiyel) Konteyner olarak adlandırılır. Temel amacı bir limandan, farklı bir limana yük ulaştırılmasını ifade eden bu iki taşıma şeklinin arasındaki fark ise paylaşım şekilleri olarak ifade edilebilir. Lojistik operasyonları ile ilgili olarak temas halinde olduğu müşterilerine ihtiyaçları olan transfer şeklini sunmak ve arzu edilen operasyonu isabetli bir şekilde gerçekleştirmek konusunda güven odaklı çalışmaktadır.

Türkiye’deki 43 limana LCL (parsiyel) konteyner ithalat taşımacılığında doğrudan hizmet veriyoruz. Parsiyel deniz taşımacılığı alanındaki başarılı çalışmalarımızı FCL transferlerde de etkili bir şekilde ortaya koyuyoruz. FCL transfer ile ithalat ve ihracat taşımacılığı için güçlü armatör firmalar ile yerel ve küresel kontratlarımız sayesinde kaliteli hizmet standartlarımızı bu alanda da uyguluyoruz. İthalat ve ihracatta ihtiyacınız olan hızlı, güvenilir ve ekonomik transfer olanaklarını sağlarken, operasyonel süreci tarafınız için avantajlı olacak şekilde organize ediyoruz.

Uluslararası deniz taşımacılığı alanında kalitemizi ortaya koyarken, müşterilerimizin kendi alanlarında ihtiyaçları olan özel taşıma şekillerini de sağlayarak farklı yükleme modelleri konusunda çözüm ortaklığı yapabiliyoruz.

Alanında uzman kadromuz ve operasyon ekibimiz ile müşterilerimize hizmet sunarken, onların ihtiyacı olan denizyolu taşımacılığı hakkında bilgi ve detayları sağlamak konusunda titiz davranıyoruz.

Tüm servislerimizde hızlı, güvenilir, zamanında evrak teslimi yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla hizmet sunmak başlıca prensibimizdir.

Denizyolu Taşımacılığı için BİZE YAZIN